Jena napsal:

Zdravím,
je možnost si poslechnou VMA µ někde v Brně? Sloupy mám možnost slyšet u známého, ale vzhledem k velikosti pokoje bych rád měl srovnání s µ.


Po novém roce se můžeš zastavit. Jsem z Rousínova.  Místnost cca.40m2.  Pocitově chybí jen spodky pod 40Hz.
776364907

Ahoj všem,

rozhodl jsem se postavit bedýnky pro dceru a nakonec se přidal i jeden zájemce ze strany "hifikamarádů". Koupil jsem tedy od Martina vše pro výrobu jeho nejmenších reprosoustav, tedy kromě ozvučnic, které si umím nechat udělat sám a navíc i povrchová úprava v obou případech byla velmi individuální....pastelově modrá a hluboká černá , obojí ve vysokém lesku.
  Předevčírem jsem je dokončil a rád bych se s Váma podělil a fotografie, které zatím neumím přiložit smile a tak prosím Martina, aby je sem vložil, má je na mailu.
Co se týče zvuku soustav, byl jsem velmi příjemně překvapený, jak velký zvuk dovedou mikra vytvořit, oceňuji jejich široké poslechové pole, ale zejména vyváženost v celém pásmu. Zejména středy jsou vynikající a jde slyšet, že TangBand byl zvolen velmi dobře. Zvukové podání těchto soustav je pro mě opravdovým překvapením, ani jsem netušil, že za tak málo peněz a z tak malých ozvučnic se může vynořit tak velký a plastický zvuk.
  Zároveň chci Martinovi poděkovat ze jeho velmi dobrý přístup, zejména při řešení drobné komplikace s vyhybkou.
Také oceňuji Martinovo jednání při odesílání zásilky stavebnice...rychlé a nic nechybělo.
  Takže díky za spoluprácí....a všem hezké svátky.

edit admin přidány fotky:
http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/modra/m/1.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/modra/m/2.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/modra/m/3.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/modra/m/4.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/cerna/m/1.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/cerna/m/2.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/cerna/m/3.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/cerna/m/4.jpg http://vmaudio.cz/clanky_pokracovani/vma_2/dvoupasma/cerna/m/5.jpg