51

Re: VMA-I µ

Pardon, SB Acoustics SB17NRXC35-8

52

Re: VMA-I µ

Ahoj,

ja to vypada s timto projektem? Jak bude resena ozvucnice, bude to jen obyc kvadr bez zaoblenych hran?

Diky

53

Re: VMA-I µ

Ahoj, skříně mám slepené, musím zajet pro dýhu a odýhovat. Snad v lednu bude hotovo. Všechny hrany na přední desce budou zaoblené s poloměrem 25mm.

54

Re: VMA-I µ

Hm, takze vyrobu budek bude asi lepsi sverit odbornikum smile
Jsem moc zvedavy na vysledny zvuk, i kdyz je mym favoritem II 3p.

55

Re: VMA-I µ

Ahoj martine, chcem sa spytat, mam postaveny KIT1 od antonia. Je vobec mozne porovnavat KIT1 a VMA-I?
Rozmyslam nad ich stavbou, na stlpy definitivne nemam priestor. Zivit by ich mal sony STR-DE698, nic lepsie nemam.
Takze asi z toho nic nebude, az teraz som si vsimol, ze je to 6ohm.

Naposledy upravil: paulus33 (2012-01-12 21:38:16)

56

Re: VMA-I µ

A to je problém? Myslím že aj to tvoje Sony to zvládne bez problémov.

57

Re: VMA-I µ

bubuxin, sony je 8ohm, nebude v tom problem? Nie som odbornik, len si pamatam, ze pripojit 8ohm bednicky na 4ohm zosik je ok, ale opacne nie. Ci sa mylim?

Naposledy upravil: paulus33 (2012-01-13 16:55:06)

58

Re: VMA-I µ

tiež sony ... 550espriťak a dufam že to bude ladiť

59

Re: VMA-I µ

Prozatím jsem označil repro jako 6 Ohm, protože středobas má minimum impedance 6 Ohm. Bude ale záležet, jak udělám výhybku.
Podle mě nebude problém repro připojit na 8 Ohm zesilovač. Komerční reprosoustavy mají často divoká minima cca 4 Ohm a přesto se běžně používají jako 8 Ohm.

60

Re: VMA-I µ

ahoj martine, tak ako to vyzerá s týmto projektom? Svojho času si písal, že "VMA-I 2p přehraje komerční dvoupásmo za 50 tis. Kč. Cena cca 5500Kč za měniče s výhybkou, rozměry cca 225x440x320 mm šxvxh"
Platia naďalej tieto tvrdenia. Myslím samozrejme kvalitu a výslednú cenu za pár?

61

Re: VMA-I µ

Platí, ale výsledná cena není přesná, je to odhad. Dělám na tom, ale tohle 2p má menší prioritu - času je málo

62

Re: VMA-I µ

ok, dík za info.

63

Re: VMA-I µ

kedy ma byť hotovy tento projekt ?

64

Re: VMA-I µ

Nejspíš až v létě. Mám toho hodně na práci.

65

Re: VMA-I µ

ahoj, nezmenil si náhodou priority? Niečo nové?

66

Re: VMA-I µ

Bohužel ne, mám plno jiné práce.

67

Re: VMA-I µ

ahoj Martine, japak to vypadá s těmahle bedýnkama?

68

Re: VMA-I µ

Teď není bohužel na nové projekty čas, v létě se tomu budu věnovat.

69

Re: VMA-I µ

Zdravim Checku,

bude tento projekt jeste realizovan, nebo byl uz definitivne odlozen "do supliku" ?
Mozna otazka trochu mimo, ale mohl by si doporucit dvoupasma podobnych kvalit a parametru z komerce, prip.  od jinych dyi konstrukteru?

Diky

70

Re: VMA-I µ

check napsal:

Teď není bohužel na nové projekty čas, v létě se tomu budu věnovat.

ahoj, ako to vyzerá s tvojim časom? Rozhodujem sa medzi vma-I dvojpásmom a vma-III. Robíš na niektorom z týchto projektov?

71

Re: VMA-I µ

Ahoj,
projektů je hodně a na tato dvoupásma se dostane spíš později, nejdřív si musím dostavět ozvučnice, které mám připravené slepené v dílně (měniče na to mám připravené také). VMA-III budou určitě dřív a budou určitě kvalitnější.
K realizaci všech projektů dojde, jen je to potřeba dělat postupně.

72

Re: VMA-I µ

Myslim ze niesom sam ale ako pokracuje projekt mal by som zaujem cakam na toto repro nakolko som chel VMAII 2p ale tam je slabe spodne pasmo

73

Re: VMA-I µ

peterrrpn: last optimist

74

Re: VMA-I µ

Upřímě VMA-I 2p jsou až někde dole v seznamu projektů, takže nejsem schopen zaručit termín, kdy budou hotové.

75

Re: VMA-I µ

Zdarec checku,

jak to vypadá s tímto projektem? Myslíš, že bude letos realizován?