Zveme Vás k poslechu reprosoustav VMAudio a elektroniky CustomWorks a SPaudio v Horních Počernicích (Praha)

14.9 2012 - upraveno 24.7 2014
Přijďte si k nám poslechnout a vyzkoušet kompletní sestavy VMAudio, SPaudio (kvalitnější a dražší) a CustomWorks (velice dobrá, cenově příznivější, dostupná i jako stavmebnice). Hodně zabydlená poslechová místnost o ploše 32m2 a rozměrech 4x8 m dostačuje pro holografické zobrazení hudby (repro jsou umístěna volněji v prostoru).

Kompletní sestava a kontakt následuje:
velmi tiché PC s kvalitním nízkošumovým napájecím zdrojem Seasonic X560 Gold

zvuková karta ESI Juli@ (lze předvést analogový výstup i digitální)

S/PDIF kabel Tasker

D/A převodník: CustomWorks DAC 1, CustomWorks DAC 1 USB

propojovací kabel cinch/cinch Tasker C121

předzesilovače CustomWorks HYPA 1, SPaudio P1

propojovací kabel cinch/cinch SPaudio

koncové zesilovače: CustomWorks HYPA 17, CustomWorks HYPA 10, SPaudio A400

reprokabel Tasker C279 4x4mm2 zapojený do kříže

reprosoustavy VMA-II - kompletní sestava - třípásma, dvoupásma, centr a subwoofer, VMA-I SL, VMA-I EVO, VMA-III a dále VMA-I subwoofer ve vysoce lesklém černém klavírním laku.

ovládání: Na TV je zobrazen přehrávač foobar2000, který se ovládá bezdrátovou klávesnicí a nebo aplikací v mobilním telefonu.

Martin Vitvar, tel: +420 736 639 663, e-mail: info(z@vinac)vmaudio.cz , Praha - Horní Počernice, Kalvodova 1227/1Co s sebou na poslech ?
Rozhodně si s sebou vemte na poslech hudbu, kterou znáte. Máme k dispozici samozřejmě naše sbírky hudby, ale rozdíl poznáte nejlépe na vaší naposlouchané muzice. Nejlepší je samozřejmě bezztrátový formát CD nebo flac ve vzorkovací frekvenci 44,1kHz nebo ve vyšším rozlišení. MP3trosky klidně pustíme, ale i při 320 kbps je stále slyšet zhoršená kvalita zejména na dozvucích nástrojů, které jsou useknuté. Doporučujeme nenosit tzv. "hifi hudbu" tedy různé nahrávky brnkání, bubnování apodobně. To vás zaujme na všem. Uděláte nám také radost, když si přinesete normální hudbu, takové různé "testovací" drnkací a fidlací nahrávky už nám drnkají jenom na nervy. Dobře se pozná kvalita hifi sestavy na komplexní hudbě, která je dobře nahraná s větší dynamikou a obsahuje více nástrojů nejlépe s hlasy. Proto není vhodný například speedmetal, ale pokud je to vaše srdcovka, tak ho stejně přineste - reproduktory budete doma poslouchat přece vy. Osobně doporučuji jako nejlepší test hudbu s hlasem nějakého kvalitně nahraného českého interpreta - například Marek Eben, Jiří Schmitzer, Iva Bittová, Pavlína Jíšová. Zejména Marka Ebena jste určitě slyšeli z rádia, televize, vašeho hifi nebo dokonce tváří v tvář a on si to mozek zapamatuje. Na některých sestavách bude mít Marek rýmu, na některých bude před vámi stát jako živý na pódiu.
Uvažujete-li jak byste vylepšili vaši sestavu a chcete zejména vyměnit jeden komponent, pak je vždy nejlepší tento vzít na poslech s sebou a přímo ho porovnat. Každá místnost je jiná a když u nás budete poprvé, nebute zvyklí na místní akustiku, zejména nástroje budou jinak položené v prostoru. I zkušený posluchač by se v tom všem ztratil a nepoznal by například za co mohou reprosoustavy a za co místnost, pokud ani jedno nezná. Chcete-li mít jistotu správného výběru, domluvte se s námi a přivezte vaše reprosoustavy k nám. Po přímém porovnání budete mít jasněji a ušetříte si spoustu zbytečných spekulací coby kdyby.
Těšíme se na vás.

webmaster